New Original 6V 300mA DVE DV-9300S-2 AC Adapter
  • Model: New Original 6V 300mA DVE DV-930
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: DV-9300S-2
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 6V 300mA