New Original 7.5V 350mA Cyber Acoustics KA12D075035024U Class 2 AC Adapter
  • Model: New Original 7.5V 350mA Cyber Ac
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: KA12D075035024U
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output :  7.5V 350mA