New Original 9V 1.5A DVE DVS-090A15FUS AC Adapter
  • Model: New Original 9V 1.5A DVE DVS-090
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: DVS-090A15FUS
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output :  9V 1.5A