New SINO-AMERICAN 12V 1.3A AC ADAPTER SA115B-12B-A power supply 5.5/2.1mm
  • Model: New SINO-AMERICAN 12V 1.3A AC AD
Add to Cart:
Specification:
Brand:Huntkey
Model:HKA01212010-1C
Part No:
INPUT:100-240Vac 50-60Hz 0.5A
OUTPUT:12V 1.3A
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New