New Telebyte 12V 500mA D41W120500-11/2 1510-0033 AC DC Adapter Charger Class 2 Power Supply
  • Model: Telebyte 12V 500mA D41W120500-11
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New
Brand: Telebyte
Model:D41W120500-11/2
Part No.: 1510-0033
Input: 120V,  60Hz,  9.5W
OUTPUT:12V 500mA
Center: positive
Package includes:
1 X AC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!