Philips AS090-065-AA130 AC Adapter 6.5V 1.3A AS090065AA130
  • Model: Philips AS090-065-AA130 AC Adapt
Add to Cart:
Model Number: AS090-065-AA130
Input: 120-240V 50-60Hz
Output: 6.4V 1.3A