RoHS YHD0840120U-22 AC Adapter 8.4V 120mA YHD0840120U22
  • Model: RoHS YHD0840120U-22 AC Adapter 8
Add to Cart:
RoHS YHD0840120U-22 AC Adapter 8.4V 120mA
Model Number: YHD0840120U-22
Input: 120V 60Hz
Output: 8.4V 120mA