Sincho SCP48-140730 AC Adapter 14V 730mA SCP48140730
  • Model: Sincho SCP48-140730 AC Adapter 1
Add to Cart:
Model Number: SCP48-140730
Input: 120V 60Hz
Output: 14V 730mA