SKCH06-1210 AC Adapter 12V 0.8A 800mA
  • Model: SKCH06-1210 AC Adapter 12V 0.8A
Add to Cart:
Model Number: SKCH06-1210
Input: 120V 60Hz
Output: 12V 0.8A