Spectre PD1215APM8 8-Pin AC Adapter 12V 1.5A
  • Model: Spectre PD1215APM8 8-Pin AC Adap
Add to Cart:
Model: PD1215APM8
Input: 120V 60Hz
Output: 12V 1.5A