Terk KU1B-090-0100D AC Adapter 9V 100mA KU1B0900100D
  • Model: Terk KU1B-090-0100D AC Adapter 9
Add to Cart:
Model: KU1B-090-0100D
Input: 120V 60Hz
Output: 9V 100mA