Thomson 5-4073A AC Adapter SK-35120-6D 6V 400mA 54073A
  • Model: Thomson 5-4073A AC Adapter SK-35
Add to Cart:
Model Number: 5-4073A
Input: 120V 60Hz
Output: 6V 400mA