Toy Transformer FL-2003000A AC Adapter 20VAC 3000mA
  • Model: Toy Transformer FL-2003000A AC A
Add to Cart:
Toy Transformer FL-2003000A AC Adapter 20VAC 3000mA FL2003000A
Model Number: FL-2003000A
Input: 120V 60Hz
Output: 20VAC 3000mA