New Original 6V DC 200mA Flo FD28UD-6-200 AC Adapter
  • Model: New Original 6V 200mA Flo FD28UD
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: FD28UD-6-200
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output :  6V DC 200mA
DC plug size: 5.5 X 2.1mm OD X ID Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.1mm The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-) In Stock Packing list: 1 x AC Adapter Power Adapter US or UK or EU or AU ....plug (fit your country)